مدرسه 9 کلاسه خیّرساز مرحوم سیدرضا مقیمی اصل با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و استاندار این استان، در منطقه پدافند هوایی شمالغرب(شهیدبرادری) به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی ارتش، این مدرسه 9 کلاسه دخترانه دارای زیربنای 700مترمربع است و باهزینه‌ای افزون بر چهل میلیارد ریال به همت خانواده زنده یاد سیدرضا مقیمی اصل پدرصنعت آذربایجان احداث و تجهیز شده و دراختیار آموزش و پرورش قرار گرفته است.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آدربایجان شرقی و امام جمعه تبریز درمراسم افتتاح این مدرسه با اشاره به خصوصیات فردی و اخلاقی زنده یاد مقیمی اصل گفت: آن مرحوم فردی نیک اندیش،خیّری خوشنام و پیشتاز در کارهای عام المنفعه بود و در طول حیات خویش کارهای نیک زیادی از خود به یادگار گذاشت.
وی با تجلیل از فعالیت های جهادی مرحوم سید رضا مقیمی اصل در سنگر تولید افزود: وی به عنوان پدر صنعت آذربایجان،نقش بسزایی در سنگر صنعت،تولید و اشتغال ایفا کرد ودر تاریخ صنعت کشورمان ماندگار شد.
نماینده ولی فقیه در استان با ابراز خرسندی از تداوم فعالیت های عام المنفعه توسط خانواده این مرحوم افزود: خوشبختانه خانواده مرحوم سیدرضا مقیمی در کارهای خیر وعام المنفعه پیشگام هستند و فعالیت‌های نیک وی را ادامه می دهند.
امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی فرمانده منطقه پداه شمال غرب نیز ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل نیروی پدافند هوایی گفت: مرحوم مهندس سیدرضا مقیمی اصل، پیشکسوت و پدر صنعت و کارآفرین نمونه کشور است که با کارهای خیر و صنعتی خود در تاریخ ایران و آذربایجان ماندگار شد.
وی افزود: کشور عزیز ایران به خود می بالد که چنین انسان هایی را در خود جای داده است، مردی که انسانیت را تفسیر کرد و در صحیفه دل خویش، وفاداری و از خودگذشتگی را رقم زد.

#ارتش-کلمه-طیبه

#صدای ارتش انقلابی

#ارتش ایران

#ارتشی ام

#ارتشیان

#مدافعان سلامت

#من ماسک میزنم

با حضور فرمانده کل ارتش و معاون علمی و فناوری رییس جمهور انجام شد؛امضای تفاهمنامه علمی تحقیقاتی فیمابین ارتش و معاونت علمی و فناوری رییس جمهور.

امیر سرتیپ جهانشاهی:دانشگاه افسری امام علی(ع) فیضیه ارتش و مرکز علم و تقوا و جهاد استپ

داستان شیوع ویروس جدید کنه‌ای چیست؟

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی:ثبات قدم در رکاب ولی زمان از درسهای مهم واقعه کربلاست.

​ تشکیل ناتوی آسیایی از ایده تا اجرا/ مثلث دفاعی ایران، روسیه و چین شکل می‌گیرد؟

در پدافند هوایی شمال‌غرب انجام شد،افتتاح مدرسه خیّرساز در منطقه پدافند هوایی شهید برادری.

مقیمی ,مرحوم ,وی ,کارهای ,هوایی ,مدرسه ,سیدرضا مقیمی ,پدافند هوایی ,مقیمی اصل ,ولی فقیه ,فقیه در ,منطقه پدافند هوایی ,مرحوم سیدرضا مقیمی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله افلاکیان آساکو . تولید کننده انواع درب آسانسور در اصفهان اسباب بازی و وسایل کمک آموزشی کودکان دانلود خلاصه کتاب دانلود رایگان سریال های روز دنیا shakhsi نمرات دانش اموزان خاطرات اورداپ کام شهرساز بسان ماه